Konsultacje dot. uprawnień UDT i SEP

Zajmujemy się szkoleniami od 2008 roku. Działamy w obszarze rozwoju pracowników i organizacji. Tworzymy optymalną ofertę dla naszych Klientów w oparciu o wieloletnią obecność na rynku i wiedzę na temat procedur wdrożeniowych i szkoleniowych.

Dynamicznie zmieniający się rynek pracy, ale również wprowadzanie nowych regulacji wymagają systematycznej aktualizacji wiedzy jak i oferty szkoleń pracowników. Przygotowaliśmy kompleksowy pakiet usług dla firm, które stawiają na dobrze wykwalifikowanych pracowników.

Każda firma, w której obsługuje się urządzenia techniczne, prowadzi działalność związaną z wytwarzaniem, montażem, naprawą lub modernizacją, potrzebuje wykwalifikowanych pracowników z odpowiednimi uprawnieniami. Zarówno zakład jak i pracownicy powinni posiadać uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego(UDT).

Pracownicy zatrudnieni przy eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci, ujętych w załączniku nr 1 do rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej, oprócz innych odpowiednich kwalifikacji zawodowych, biorąc pod uwagę szczególne zagrożenia na jakie są narażeni, powinni posiadać ważne świadectwa kwalifikacyjne w danej grupie.

Doradzamy i przeprowadzamy konsultacje dotyczące uzyskiwania kwalifikacji (SEP) w zakresie eksploatacji urządzeń, sieci i instalacji energetycznych grupy G1 (elektroenergetyka), grupy G2 (ciepło), grupy G3 (gazy), na stanowiska: eksploatacji E i dozoru D.

Well-Done.pl to zespół aktywnych trenerów i konsultantów. Nasza oferta to nie tylko szkolenia ale również usługi doradcze. Staramy się poznać konkretne oczekiwania klienta, aby wypracować dla niego indywidualny program szkoleń zgodny z obowiązującymi normami. Nasze doświadczenie opiera się na wieloletniej współpracy z takimi firmami jak 3M, Hicron, Hilti, BoartLongyear. W czasie szkoleń dokładamy wszelkich starań na osiąganie konkretnych efektów. Kierujemy się wartościami takimi jak pewność, bezpieczeństwo i elastyczność.